Košík
Obrázek akce
Když se podíváte na českou burgerovou scénu, tak si všimnete, že je velmi obsáhlá a kvalitní. Proto přinášíme trochu jiný pohled na burgery a to z asijské strany. Hlavní hvězdou večera je Kuřecí Karaage Burger, který se pyšní, tak šťavnatým masem, že ani neuvěříte, že to je kuře z restaurace. Na paty mu dýchá Hovězí Tamagoyaki Burger, který je doplněn o jemnou japonskou omeletu, která se rozplývá na jazyce. A pro ty co chtějí hodně experimentovat máme připravený Krevetový Tempura Burger nebo Hlívový Hiratake Burger. Kdo chce vyzkoušet něco nového, ať dorazí!
Obrázek akce
Naše klasické sushi, které si vybíráte z menu a my ho připravujeme čerstvě přímo před vámi. Na výběr máme z několika typů sushi a spousty různých ingrediencí. Pokud se chcete už doma podívat na to, co si můžete dát, zde je odkaz na naše běžné menu. Pokud chcete mít jistotu, že na vás zbyde místo a suroviny, doporučujeme vám udělat si rezervaci předem. Otevřeno máme od 17 do 22 nebo do vyprodání.
Obrázek akce
Zkoušeli jste si doma dělat sushi, ale nedopadlo to tak, jak jste si představovali? Nebo už máte víc zkušeností a chcete se naučit něco nového a zvednout svoje sushi na vyšší úroveň? Právě, proto tu pro vás máme sushi akademii! Máme několik různých kurzů, kde se můžete přihlásit podle vaší úrovně. Sejdeme se společně v restauraci, kde si vše vyzkoušíte pořádně vlastníma rukama. Víc praktických zkušeností než kecání kolem. To, co vytvoříte můžete sníst nebo si vzít s sebou domů a pochlubit se! Tentokrát se budeme učit, jak zvládnout více ingrediencí pohromadě a udělat rolky Futomaki.

Patronské menu

Možná jste už slyšeli o naší speciální akci Patronské sushi, která se koná jednou měsíčně. Připravujeme speciální menu, které je pokaždé jiné a vždy se snažíme přinést úplně nový zážitek našim hostům. Menu servírujeme na velkém tácu s několika patry a sushi je zahalené suchým ledem. Na akci je omezený počet porcí a to 20, takže je nutné si místo rezervovat.

Jarní závitky

V naší restauraci MF Sushi jsme se specializovali na vlastní výrobu jarních závitků, které jsou jednou z nejoblíbenějších pochoutek našich hostů. Tyto závitky jsou připravovány tradičním čínským způsobem a podávají se ve smažené podobě, což zajišťuje křupavost a jedinečnou chuť. Naše varianta závitků zahrnuje zeleninovou kombinaci obsahující zelí, pórek, mrkev a speciální koření.

Přečíst celé

Samurajovy koule

Představujeme vám náš jedinečný produkt vyráběný přímo v naší restauraci – Samurajovy koule. Co dělá tyto koule tak výjimečné? Tajemná receptura, která je čistě naše, zaručuje, že tato pochoutka je dostupná pouze u nás.

Přečíst celé