_M#F! Sushi

Něco o nás

Když nemůže Mohamed k hoře,
musí hora k Mohamedovi

Cesta k naší sushi restauraci nikdy nebyla úplně přímá. Je pravda, že máme rádi sushi a očekáváme, že bude kvalitní, ale ze začátku nás nenapadlo, že ho budeme dělat my. Vzhledem k tomu, že se nám nedařilo v okolí najít restauraci, kde bychom byli spokojení, tak jsme museli situaci vzít do vlastních rukou. Z panelákového bytu jen pro kamarády, na venkovní festivaly až k nám do restaurace.

Všechno to proběhlo tak přirozeně, že nám ani nepřišlo, že by to byl nějaký složitý natož plánovaný krok. Postupem času jsme otevřeli i veřejnosti a teď k nám můžete zavítat i vy! Možná to vypadá, že jsme se všechno naučili sami doma, ale musíme poděkovat všem gastro podnikům, kde jsme pracovali a zejména sushi restauraci Kamii v Dánsku, kde se náš sushimaster 5 let učil správně motat rolky a objevovat asijské chutě od svých spolupracovníků.

RESTAURACE

V restauraci se odehrává ta pravá zábava. Otevíráme, protože nás to baví a protože chceme, aby lidem chutnalo. Opravdu. Ten pocit, když host přijde a pochválí nám jídlo, které jsme mu připravili, je tak skvělý ego boost, že i přes všechny strasti, které vlastnění restaurace přináší, je to místo, kam si chodíme odpočinout a nabrat energii.

ESHOP

Součástí restaurace se teď stává i eshop, který budeme postupně zaplňovat nejen našimi produkty, jako jarní závitky nebo Samurajovy koule, ale ingrediencemi pro výrobu sushi, které se běžně těžko shání. Už teď můžete nakoupit dárkové poukazy do restaurace nebo na Sushi Akademii. Brzy se přidá online Sushikurz a web se stane mnohem využitelnějším než doteď je.

_M#F! PRODS

Vzhledem k tomu, že restauraci provozujeme hlavně pro zábavu, tak jsme často s rozpočtem na kříži. Web, videa a fotky jsou velmi drahé, ale naštěstí je naší hlavní prací právě toto. Staráme se o veškerý digitální obraz firem a to samé (sice v menším měřítku) děláme i pro restauraci. Dalo by se říct, že vše, co tu vidíte jsme si vytvořili sami a je to dělané "po domácku". Shout out to _M#F! PRODS